Władze koła naukowego:

 

                     OPIEKUN SKN EKOARCHITEKTURA

                     mgr inż. arch. Piotr Gradziński 

                     www.pgradzinski.zut.edu.pl

                     e-mail: pgradzinski@gmail.com

                     tel.: /0048/ 506 565 104
                     Budynek Architektury, ul. Żołnierska 50

                     Pokój 219 
 

 

 

 

Zarząd koła naukowego

Prezes: Wiktoria Rogaczewska​ (2018-2019)

 

Członkowie koła 2018/2019:

  1. Magda Szumska

  2. Aleksandra Markiewicz

  3. Natalia Prabucka

  4. Mateusz Tomaszewski

  5. Oliwia Włodarczyk

  6. Maja Bogdańska

  7. Karen Buczek

  8. Adam Hartwich

  9. Bartek Litwinko

  10. Katarzyna Zawadzka

  11. Natalia Radziwon

  12. Marta Kuderska

  13. Paweł Wojtaszak

  14. Tomasz Ląd

  15. Natalia Nowińska

 


Członkowie koła 2016/2018:

  1. Martyna Dolecka​ (Prezes 2016-2018)

  2. Jakub Fidor 

  3. Katarzyna Sowizdrzał

  4. Krzysztof Żywucki

  5. Marta Fornalczyk

  6. Dominika Świadek

  7. Martyna Dolecka

  8. Ada Kowalska (B)

  9. Sebastian Łabędź

  10. Wiktor Kuchniak

  11. Michał Jaroszewicz

  12. Bartosz Wójcik

  13. Natalia Radziwon

  14. Marta Kuderska

  15. Paweł Wojtaszak

  16. Tomasz Ląd

  17. Natalia Nowińska

 

 

Członkowie koła 2015/2016:

  1. Jakub Fidor (Prezes 2015-2016)

  2. Katarzyna Sowizdrzał

  3. Krzysztof Żywucki

  4. Sebastian Łabędź

  5. Wiktor Kuchniak

  6. Michał Jaroszewicz

  7. Bartosz Wójcik

  8. Natalia Radziwon

  9. Marta Kuderska

  10. Paweł Wojtaszak

  11. Tomasz Ląd

  12. Natalia Nowińska

 

 

Członkowie koła 2014/2015:

  1. Katarzyna Sowizdrzał (Prezes 2013-2015)

  2. Lena Pełnikowska

  3. Emilia Emilia

  4. Witek Kuźniar

  5. Patrycja Żukowska

  6. Anna Zacharek

  7. Jakub Cholewiński

  8. Iga Czarniak

  9. Anna Liwińska

  10. Polina Mykhailova

  11. Aleksandra Raczak

  12. Kasia Jastrzębska

  13. Marta Kubiś

 

 

Członkowie koła 2013/2014:

  1. Katarzyna Sowizdrzał (Prezes: 2013-2015)

  2. Maja Boderek

  3. Joanna Kuka

  4. Jagoda Lubiatowska

  5. Natalia Parabucka

  6. Karolina Pietryniak

  7. Patrycja Sagan

  8. Marta Sutowska

  9. Michał Jaworski

  10. Igor Klyus

 

 

Zarząd koła naukowego 2012/2013:

Prezes: Michał Jaworski (Prezes: 2012-2013)

Zastępca prezesa: Leszek Złotnik

Skarbnik: Małgorzata Piekarska

Członek zarządu: Maciej Musiałek

Sekretarz: Kasjan Wiejechowski

 

Członkowie koła 2012/2013:

  1. Michał Jaworski (Prezes: 2012-2013)

  2. Leszek Złotnik

  3. Małgorzata Piekarska

  4. Maciej Musiałek

  5. Kasjan Wiejechowski

  6. Sylwia Kowalczyk

  7. Paulina Ciepiela

  8. Katarzyna Majeran

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now